Archiwum kategorii 'Kredyty'

Ocena kredytu

Ocena kredytu Wszystkie biura kredytowe oferują również oceny kredytowe jako dodatkowe usługi. Ocena kredytu ocenia prawdopodobieństwo, iż kredytobiorcy będą w stanie spłacać kredyt lub innyc zobowiązań. kredytowe. Im wyższy wynik, tym lepsza historia kredytowa i większe prawdopodobieństwo, że pożyczka zostanie spłacona w terminie. Gdy w sprawozdaniu wierzycieli jest nadmierna liczba zaległych płatności, lub problemy z poborem płatności, cierpi gości. Podobnie, gdy niekorzystne wyroki i zbierania działalności agencji są zgłaszane, gośc zmniejsza jeszcze bardziej. Powtarzające się lub publicznych wpisy demoralizujące może obniżyć liczbę gości i powodować to, co nazywa się negatywnym rankingowaniem lub negatywną historią kredytową. W przypadku, gdy kredytodawca wnioskuje o kredyt gości, może to powodować niewielkie spadki kredytu gości. Jest tak dlatego, że, jak wspomniana wyżej, liczba zapytań w ciągu stosunkowo krótkiego okresu czasu może wskazywać konsumentów z finansowo trudną sytuacją. Informacje zawarte w sprawozdaniu kredytu są sprzedawane przez agencje kredytów organizacjom, które rozważają, czy jest to oferta kredytowa dla osób lub firm.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Kontrola zadłużenia

Kontrola zadłużenia Kredytodawcy chcą zobaczyć, że kredytobiorcy nie są poza ich środkami utrzymania. Eksperci szacują, że bez kredytów hipotecznych płatności każdego miesiąca nie powinny przekraczać więcej niż 15 procent przez kredytobiorcę od podatku dochodowego. Znaki odpowiedzialność i stabilności – kredytodawcy postrzegają rzeczy, takie jak długowieczność kredytobiorcy w domu i pracy (co najmniej dwa lata) jako oznaki stabilizacji. Re-Aging – poprzez przeprogramowanie starzenia, historii kredytowej jest ponownie napisana i podane w sprawie ponownego rozpoczęcia, że szczególną uwagą. To może znacznie poprawę kredytu gości. W 2000 r. Federalny Instytucja Finansowa Badania Rady (FFEIC) wyjaśniła wytyczne w sprawie ponownego starzenia kont dla kredytobiorców już realizowanych. Kredyty wybitne – kredytodawcą nie podoba, zobaczenie kwoty kredytu zaciągniętego na wstawianie przed limitu kredytowego karty. Ogólnie rzecz biorąc, dobrym pomysłem jest powinność posiadania nie więcej niż jedną trzecią całkowitego limitu kredytowego na karcie kredytowej.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Nadzór kredytowy w USA

Nadzór kredytowy w USA Są dwie akcje organów rządowych odpowiedzialnych za nadzór nad biurami kredytowymi, które dostarczają danych do nich. Federalna Komisja Handlu (FTC) nadzoruje kredyty konsumpcyjne dla biura. Urząd Comptroller w walucie (OCC), reguluje i nadzoruje wszystkie krajowe banki w odniesieniu do danych, które dostarczają biura kredytowe. Większość informacji na temat amerykańskich kredytów konsumenckich jest gromadzonych i przechowywanych przez cztery krajowe agencje sporządzające sprawozdania dotyczące kredytów: Experian (zakupione teczki i inne aktywa TRW), Equifax, TransUnion, Innovis (który został zakupiony od First Data Corporation w 1999 roku przez firmę CBC) . Organizacje te nastawione są na zysk i przedsiębiorstwa, a rząd nie posiada przynależności. Choć są one konkurentami, stanowili Organizacji Handlu o nazwie Consumer Data Industry Association (CDIA) w celu ustalenia wspólnych standardów dotyczących jakości sprawozdań oraz lobby w ich imieniu w kwestiach dotyczących ochrony konsumentów w Waszyngtonie.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Biuro informacji kredytowej

Biuro informacji kredytowej Biuro kredytowe (USA), kredytu lub agencja kredytowa (Wielka Brytania) to firma, która gromadzi informacje z różnych źródeł i dostarcza informacji na temat kredytu konsumenckiego indywidualnych konsumentów do różnych zastosowań. Pomaga to kredytodawcom oceniać wartości kredytowe, zdolności do zwrotu, pożyczki i może mieć wpływ na stopę procentową oraz inne warunki kredytu. Stopy procentowe nie są takie same dla wszystkich, ale zamiast tego mogą być oparte na ocenie ryzyka w oparciu cen, formy dyskryminacji cenowej w oparciu o różne spodziewane zagrożenia kredytobiorców, jak i określanie ich w rankingu. Konsumenci o słabej historii kredytowej lub orzeczone przez sąd do zobowiązań za długi, takie jak podatek zastawowy lub upadłości, będą zapłacić wyższą roczną stopę procentową, niż konsumenci którzy nie mają tych czynników. W Stanach Zjednoczonych, biura kredytowe gromadzą i zestawiają danych osobowe i danych finansowych na temat osób z różnych źródeł danych o nazwie biura, z którymi mają związek.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Kredyty samochodowe

Kredyty samochodowe Każdemu potrzebny jest samochód, prawie każdy kredytów nim marzy, lecz nie każdego na niego stać. Zarabiasz na swój wymarzony samochód cale życie i jeszcze nie masz na tyle pieniędzy? Zastanów się nad kredytem samochodowym. Może to być idealne dla Ciebie rozwiązanie. kredytów tego typu udziela praktycznie każdy bank, jednak każdy kredyt się rożni takimi cechami jak oprocentowanie, ilość rat do spłaty oraz ilością potrzebnych dokumentów. często tego typu kredyty mamy możliwość spłacać latami, co również jest dla wielu osób udogodnieniem. Więc po co sobie odmawiać swoich marzeń. Lecz pamiętaj by przy tego typu kredycie również dobrze się zastanowić, każdy kredyt to jednak jest jakiś problem. Trzeba pamiętać kredytów ratach i mieć na nie pieniądze. Bank nie udzieli kredytu osobie bez dochodów, która nie będzie miała z czego go spłacać. Byłoby to nie mądre posunięcie ze strony banku. Zwróć tez uwagę na odsetki, tak by one nie przekroczyły wartości kredytu. Realizuj więc swoje marzenia i ciesz się nowym samochodem.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Kredyt – co to jest?

Kredyt - co to jest? Kredyt jest to suma pieniędzy brana z banku na konkretny cel, należy ja spłacić w konkretnym czasie z wyznaczonymi odsetkami. Powstają ciągle nowe typy kredytów, które coraz bardziej Sa dostępne dla normalnych ludzi. Kredyt dla wielu osób jest koniecznością w niektórych sytuacjach. Wiele osób również kredyt bierze tylko z konieczności przy braku innych środków pieniężnych. Warunkiem dania kredytu jest zdolność kredytowa kredytobiorcy, może nią być stała praca lub brak innych kredytów zaciągniętych przez tę osobę. W ostatnich czasach powstaje jednak coraz więcej kredytów przeznaczonych na spłatę innych wcześniej zaciągniętych, taki kredyt zmniejsza raty zmieniając na przykład 2 raty w jedną mniejszą, jest to bardzo korzystne gdyż zmniejsza ilość dokumentów potrzebnych przy każdej racie a także pozwala dwa kredyty zmienić w jeden i zmniejsza koszty spłaty co jest chyba najbardziej zadawalające dla każdego. Jednak przed wyborem jakiegokolwiek kredytu należy się bardzo dobrze zastanowić i wybrać najbardziej opłacalny i bezpieczny.

Archiwum kategorii 'Kredyty'

Historia kredytu

Historia kredytu Historia kredytowania lub kredytu jest to raport, w wielu krajach, rejestr osoby lub spółki oraz spłatę wcześniejszych pożyczek, w tym informacje dotyczące opóźnień w płatnościach i upadłości. Termin „kredyt reputacji” może być używany jako synonimem historii kredytowej lub kredytu gości. W Stanach Zjednoczonych, gdy klient wypełnia wniosek o kredyt z banku, sklepu lub karty kredytowej, jego informacje są przekazywane do biura kredytowego – kredyt, nazwa biura, imię, nazwisko, adres oraz inne informacje identyfikujące w sprawie informacji kredytowej wnioskodawcy z zatrzymanych przez biuro w swoich aktach. Informacje te są wykorzystywane przez kredytodawców takich jak karta kredytowa przedsiębiorstw w celu ustalenia indywidualnej wartości kredytowej, która jest, określenia indywidualną gotowością do spłacenia długu. W gotowości do spłacenia długu jest wskazywana przez aktualne stany, jak: płatności które zostały dokonane wobec innych kredytodawców. Kredytodawcy, aby zobaczyć jak konsumenci są zobowiązani i dłużni, oraz wypłacalni w okresach miesięcznych.

Następne